Polecamy


Zapraszamy na VI Dni Terapii Tańcem i Ruchem organizowane przez Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem IBA. Będą to 3 dni warsztatów, seminariów i spotkań w ruchu, wiele doświadczeń integrujących odczucia z ciała, umysłu z emocjami. Pojawią się elementy różnych metod m.in. Ruchu Autentycznego czy Laban Bartenieff Movement System. Psychoterapia tańcem i ruchem opiera się na założeniu, że ciało i psychika są ze sobą połączone, nasze stany psychiczne wpływają na nasze cielesne samopoczucie a odczucia płynące z ciała oddziałują na nasz stan psychiczny. W procesie psychoterapii wykorzystywane jest połączenie miedzy przeżyciami wewnętrznymi i ich ruchową ekspresją. Chcesz wiedzieć więcej zajrzyj na stronę

http://www.terapiatancem-iba.pl

http://www.stowarzyszeniedmt.pl/content/view/84/1/


Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Podyplomowego Kursu Arteterapii organizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski.
Doświadczona kadra, niezwykłe spotkania z twórczością i sztuką, wiele godzin rozmów, wyjątkowa atmosfera, połączenie zdobywania wiedzy z możliwością doświadczania czym jest Arteterapia.
Więcej informacji na stronie Instytutu Ericksonowskiego.Zapraszamy na konferencję szkoleniową„(A)utyzm. (S)eksualność. (D)ylematy. Od dzieciństwa do dorosłości. Od psychoedukacji do budowania związków”, która odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2015 roku w Warszawie.
Więcej informacji na stronie Fundacji Synapsis.
Naprawdę warto, my też tam będziemy!