Maria de Mezer


Marysia_de_MezerPedagog

Absolwentka dziennych studiów magisterskich w zakresie pedagogiki rewalidacyjnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała podczas licznych praktyk i staży objętych programem studiów, jak i prowadzonych w różnych instytucjach w ramach wolontariatu. Miłośniczka języków obcych posiada dyplomy potwierdzające znajomość języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego języka miganego.
Obecnie studentka w Centre de Formation de Musiciens Intervenant à l’école na Université Lumière Lyon 2 (studia kwalifikacyjne z zakresu muzyki i pedagogiki muzycznej) oraz flecistka – uczennica prof. Yaël Rosenbach-Zajtmann – zdobywczyni nagrody wirtuoza fletu poprzecznego na Akademii Muzycznej w Genewie, pedagoga i artysty koncertującej w licznych krajach Europy. Nieustannie pogłębia swoje pasje muzyczne grając też na gitarze, pianinie, ukulele, różnorodnych instrumentach perkusyjnych, śpiewając oraz komponując piosenki. Dzieli się swoimi talentami animując muzycznie spotkania dla młodzieży, prowadząc zajęcia muzyczne dla dzieci, a także dając doświadczyć dobroczynnego wpływu muzyki małym pacjentom przebywającym na oddziałach szpitalnych.
W wolnych chwilach z radością i zapałem przeprowadza kulinarne eksperymenty próbując tworzyć kompozycje łączące smaki z różnych zakątków świata

W Tęczowym Zaciszu prowadzi cykliczne warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży, cyklicznie współprowadzi przedpołudniowe zajęcia rozwojowe dla dzieci oraz warsztaty artystyczne.