Anna Lipińska


Anna Lipińska – logopeda, pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Na stałe zatrudniona w miejskim przedszkolu jako nauczyciel i równolegle diagnozuje oraz prowadzi terapię logopedyczną.

Ukończyła studia magisterskie na WSP TWP z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z logopedią oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z dyplomem Logopedy. Otrzymała Stypendium naukowe na ULPGC (Universidad de Las Palmas de Gran Canaria) na Wydziale Psychopedagogiki. Odbyła liczne praktyki doskonalące jej warsztat pracy, m.in. w: Szpitalu Grochowskim w Warszawie na Oddziale Terapii i Rehabilitacji  Neurologicznej; Poradni Psychologiczno – Pedagogiczna „TOP” z zakresu jąkania; Szpitalu Klinicznym w Warszawie – Poradni Foniatrycznej; Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 3 w Warszawie oraz w Instytucie Głuchoniemych w Warszawie.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach i konferencjach. Jest autorką i realizatorką licznych projektów logopedycznych dla dzieci.

W Tęczowym Zaciszu zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną dzieci i dorosłych. Organizuje szkolenia dla osób zawodowo pracujących głosem. Współprowadzi zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci.